Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Туреччина почне бурити першу свердловину в Чорному морі наступного тижня

Туреччина почне бурити першу свердловину в Чорному морі наступного тижня

Країна має на меті скоротити свою залежність від імпорту енергоносіїв

Туреччина почне бурити першу свердловину в Чорному морі наступного тижня
фото www.flickr.com/photos/87791108@N00/43112832444

Турецьке бурове судно Fatih готове почати буріння першої свердловини в Чорному морі на наступному тижні. Про це заявив заступник міністра енергетики та природних ресурсів Туреччини Алпарслан Байрактар, передає OilExp.

«Ми продовжуємо буріння як в Середземному, так і в Чорному морі. Наше перше бурове судно Fatih буде готове почати буріння першої свердловини в Чорному морі на наступному тижні », – сказав він/

Він додав, що нинішня ситуація в галузі впливає і на шельфові програми Туреччини – ціни на нафту додають складнозів для нових інвестицій і програм по розвідці.

Заступник міністра наголосив, що, шельфовая програма Туреччини направлена на скорочення залежності країни від імпорту вуглецевої сировини. За його словами, Туреччина щорічно витрачає в середньому більше $40 млрд на імпорт енергоносіїв

Нагадаємо: минулого року глава правління НАК Андрій Коболєв зазначив, що шельф є одним з пріоритетних напрямків для збільшення видобутку газу в Україні поряд з глибоким бурінням традиційних покладів і розробкою нетрадиційного газу (tight gas). Також він заявив, що «Нафтогаз» готовий взяти участь в конкурсі на розробку вуглеводнів на шельфовій ділянці Чорного моря «Дельфін». 

В лютому 2020 року голова Державної служби геології та надр Роман Опімах повідомив, що конкурс із розробки на підставі угод про розподіл продукції (УРП) вуглеводнів на шельфі Чорного моря буде оголошено на двох ділянках. Йдеться, зокрема, про «Північного Дельфіна» і «Південного Дельфіна» загальною площею 15 тис. кв. км.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті