Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
Глава Twitter Джек Дорсі віддав $3 млн на програму безумовного доходу для американців

Глава Twitter Джек Дорсі віддав $3 млн на програму безумовного доходу для американців

Не тільки автоматизація виробництва, а й пандемія коронавірусу веде до масових скорочень

Глава Twitter Джек Дорсі віддав $3 млн на програму безумовного доходу для американців
фото Bits Media

Гендиректор і співзасновник Twitter Джек Дорсі пожертвував $3 млн на реалізацію програми безумовного доходу в 15 містах США, повідомив він на своїй сторінці в Twitter.

«Це один із способів закрити розрив у багатстві і доходах, впоратися з системним расизмом і гендерною нерівністю, а також забезпечити економічну безпеку сімей», – зазначив Дорсі.

Безумовний дохід – регулярні виплати людям певної суми грошей без будь-яких умов.

MGA – ініціатива 15 мерів міст США, яку запропонував 29-річний глава каліфорнійського міста Стоктон Майкл Таббс. У його місті програма базового доходу працює з зими 2018 року. Пожертвування Дорсі дозволить запустити програму в містах, серед яких Атланта, Сіетл, Лос-Анджелес, Окленд, Піттсбург та інші, пише Forbes. Частина грошей піде на програму в Стоктоні, яку анонсують восени.

Крім того, Дорсі пожертвував $11,2 млн ініціативі GiveDirectly, яка також займається безумовним доходом і проводила експеримент в Кенії і Уганді. Головною небезпекою для робочих місць тоді вважалася автоматизація виробництва і масові скорочення. Як виявилося, пандемія коронавірусу також веде до масових скорочень.

«Кожної сфери у світі торкнеться автоматизація, і безумовний дохід мені здається опорою. Опорою, на якій можуть стояти люди, вчитися і бути спокійними щодо того, що вони зможуть вижити, їсти і годувати дітей, поки вони звикають до нового світу», – цитує Forbes слова Дорсі, які той сказав в травні.

Мільярдер в квітні пообіцяв пожертвувати акції платіжного сервісу Square на $1 млрд на благодійність – на той момент майже третину його статків. З квітня вартість Square зросла більш ніж удвічі, так що тепер виділені на благодійність акції Дорсі оцінюються в $2,353 млрд, з яких він уже розподілив більше $160 млн.

Нагадаємо, глава Twitter пожертвував $10 млн для роздачі сім'ям, що постраждали від фінансової кризи в США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті