Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Угорщина посилює обмеження на кордоні

Угорщина посилює обмеження на кордоні

З 15 липня в'їзд з України заборонять

Угорщина посилює обмеження на кордоні
фото: discovery.zp.ua

Угорщина посилила обмеження щодо мандрівок через кордон після спалаху випадків коронавірусу за кордоном, зокрема у сусідніх країнах. В'їзд з території України буде заборонено, оскільки вона належить до «червоної зони» поширення хвороби COVID-19. Про це повідомляє The New York Times.

«Угорщина запроваджує нові обмеження на транскордонні поїздки вже з наступної середи, щоб запобігти поширенню коронавірусу після спалаху нових випадків захворювання у кількох країнах», – йдеться у повідомленні.

У неділю керівник адміністрації голови угорського уряду Гергей Гуляш.заявив на онлайн-конференції, що нові обмеження необхідні для стримання коронавірусу «поза межами країни», щоб уникнути повторного запровадження внутрішнього карантину.

Громадянам країн, що відносяться до «червоної зони» буде заборонено в'їзд до Угорщини. Серед них і Україна.  Сербія, Болгарія, Португалія, Румунія, РФ, Швеція та Велика Британія належать до країн, визначених як «жовті», поїздки з Хорватії – популярного місця відпочинку для угорців – поки що здійснюватимуться без обмежень.

Перелік країн буде регулярно переглядатися.

Транзитні та вантажні поїздки, а також ділові поїздки звільнені від застосування нових обмежень, але перевірки стану здоров'я все ж можуть проводитися.

В Угорщині, чисельність населення якої складає близько 10 мільйонів осіб, наразі зафіксовано 4 234 випадки COVID-19 та 595 смертей внаслідок пандемії.

Раніше повідомлялося, що транзит по Угорщині дозволено тільки через два пункти пропуску на кордоні з Україною:  «Берегшурань» – «Лужанка» і «Захонь» – «Чоп (Тиса)».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті