Захворіло у світі
19,412,292
Померло у світі
722,066
Вилікувалось у світі
11,773,112
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
Apple разом з Foxconn розробляють окуляри доповненої реальності

Apple разом з Foxconn розробляють окуляри доповненої реальності

Свій витвір компанії мають намір представити вже в 2022 році

Apple разом з Foxconn розробляють окуляри доповненої реальності
фото Freelancer/georgeshap

Компанія Apple разом з тайванським виробником Foxconn – своїм основним партнером по виробництву айфонів – розробляє окуляри доповненої реальності. Про це стало відомо виданню The Information. Пристрій з напівпрозорими лінзами анонсують у 2022 році, прогнозують експерти.

Зазначається, що Apple працює над лінзами для окулярів доповненої реальності разом з Foxconn протягом вже трьох років. У травні розробка увійшла в фазу атестаційного випробування на відповідність заданим вимогам.

Це означає, що етап прототипування завершено, і напівпрозорі лінзи можна починати тестувати перед запуском серійного виробництва. Проте, пише Business Insider, до початку випуску окулярів мінімум два роки.

Ця новина – ще одне свідчення того, що Apple займається розробкою окулярів доповненої реальності, які, на думку багатьох експертів, повинні стати наступним революційним продуктом компанії після Apple Watch.

Реліз окулярів намічений на 2022 рік, а в продажу вони мають з'явитися в 2023, як повідомляли раніше The Information і Bloomberg.

Перші дослідження в сфері доповненої реальності почалися в Apple в 2017 році, коли компанія представила ARKit, платформу для розробки AR-додатків для iPhone та iPad. Досі жодного AR-продукту у Apple не вийшло, але в останній iPad Pro вставили лідар для створення більш реалістичних картинок в доповненій реальності.

Як зазначає видання, Apple ніколи не обговорює свою продукцію до анонса. Але глава компанії Тім Кук не раз наголошував на великому потенціалі доповненої реальності. Так, на початку року він назвав AR наступною найважливішою технологією («next big thing»).

Нагадаємо, Apple випустила перші публічні бета-версії iOS 14 та iPadOS 14, при цьому експерти попереджають, що встановлення бета-версій може нашкодити телефону.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті