Захворіло у світі
18,117,821
Померло у світі
690,181
Вилікувалось у світі
10,739,036
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Amazon представила розумні візки для покупок, які замінять касирів

Amazon представила розумні візки для покупок, які замінять касирів

Візки Dash Carts самостійно сканують, зважують, підраховують та знімають кошти з банківської карти клієнта

Amazon представила розумні візки для покупок, які замінять касирів
фото www.amazon.com/

Компанія Amazon представила розумні візки для покупок, які відстежують товари по мірі їх додавання покупцями, а потім автоматично списують гроші за них при виході.

Як повідомляє CNBC, нові гаджети отримали назву Dash Carts, вони будуть представлені в новому продуктовому магазині Amazon в Лос-Анджелесі, відкриття якого заплановано на 2020 рік.

Dash Carts працюють на основі безготівкової технології Just Walk Out, яка вже застосовується в магазинах Amazon Go, які почали працювати в 2018 році.

Для того, щоб скористатись Dash Carts покупцеві потрібно мати обліковий запис Amazon та смартфон. При вході до магазину йому треба відсканувати QR-код в додатку Amazon. Кожен візок оснащений камерами, які ідентифікують товари, які клієнт поклав у неї або дістав назад. Окрім того, у Dash Carts вбудовані ваги, які, за необхідності, можуть зважити товар. Коли покупець додає або витягає товар, візок самостійно коригує загальну суму до оплати.

При виході з магазину сума покупки автоматично знімається з банківської карти покупця, пов’язаної з обліковим записом Amazon, копія чека приходить йому по електронній пошті.

Нагадаємо: на початку липня стало відомо, що Amazon заплатить $134 523 за порушення режиму санкцій, в тому числі щодо Криму. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті