Російський флот отримає унікальну гіперзвукову зброю – Путін

Російський флот отримає унікальну гіперзвукову зброю – Путін

В Міноборони РФ повідомили про успішне завершення випробувань нової гіперзвукової морської ракети «Циркон»

Російський флот отримає унікальну гіперзвукову зброю – Путін
Владімір Путін
фото kremlin.ru

Військово-морський флот Росії отримає гіперзвукову зброю, яка не має аналогів в світі. Про це заявив президент РФ Володимир Путін, передає «Інтерфакс».

«Унікальні переваги і підвищення бойових можливостей флоту будуть досягатися за рахунок широкого впровадження передових цифрових технологій, які не мають аналогів в світі гіперзвукових ударних комплексів, безпілотних підводних апаратів, за рахунок найефективніших засобів оборони», – сказав він.

Раніше стало відомо, що в РФ тривають випробування нової гіперзвукової морської ракети «Циркон». Днями в російському Міністерстві оборони заявили, що ракета успішно їх завершує.

«Проведені з фрегата «Адмірал Флоту Радянського Союзу Горшков» випробувальні пуски підтвердили унікальні тактико-технічні характеристики даної ракети по дальності і точності стрільби, а також гіперзвукової швидкості її польоту», – йдеться в його повідомленні міністерства.

Як повідомлялось, у червні Путін заявив, що Росія створить системи для боротьби з гіперзвуковою зброєю, коли інші країни тільки створять гіперзвукові ракети.

Нагадаємо: у травні президент США Дональд Трамп заявив, що CША взялись за розробку гіперзвукової ракети, яка буде літати зі швидкістю, що втричі перевищує швидкість ракет інших держав, зокрема Росії і Китаю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті