Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
«Інтертелеком» припиняє роботу в дев'яти областях України

«Інтертелеком» припиняє роботу в дев'яти областях України

Через карантин інтернет-провайдер змушений переглянути свою стратегію розвитку

Цей матеріал також доступний російською
«Інтертелеком» припиняє роботу в дев'яти областях України

З 1 вересня «Інтертелеком» обмежить надання послуг у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій, Донецькій і Луганській областях. Про це повідомила пресслужба компанії.

«Сьогодні компанія «Інтертелеком» своєчасно виконала всі зобов'язання по проведенню радіочастотного рефармінгу, пов'язаного зі звільненням свого радіочастотного ресурсу для впровадження стандарту зв'язку E-GSM і запуску проєкту LTE-900 іншими операторами мобільного зв'язку», – йдеться в повідомленні.

«Інтертелеком» шукав інвестора для розгортання мереж LTE (стандарт 4G). Але «... тривала ситуація з карантинними обмеженнями... не дозволила досягти домовленості з зацікавленими інвесторами і вчасно оплатити вартість ліцензії на використання технології LTE», – пояснює компанія.

«Інтертелеком» хоче переглянути свою стратегію розвитку. Зокрема, відмовитися від частини радіочастотного спектра і сконцентруватися на регіонах з великою концентрацією абонентської аудиторії.

Заявка на переоформлення радіочастотного ресурсу компанії вже направлена ​​до Національної комісії з держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

LTE – стандарт бездротової високошвидкісної передачі даних для мобільних телефонів. Він заснований на мережевих технологіях GSM/EDGE UMTS/HSPA. LTE є природним оновленням для операторів з мережею GSM/UMTS і CDMA2000.

5 лютого 2020 року експрем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що «Інтертелеком» запустить LTE-900 раніше за «Велику трійку».

17 березня «Інтертелеком» отримав відстрочення на покупку 4G-ліцензії до 1 квітня.

7 квітня «Інтертелеком» повернув ліцензію 4G. Суд відкрив справу за позовом НКРЗІ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті