Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Зеленський закликав перевірити обґрунтованість приватизації підприємств і продажу «Мотор Січ»

Зеленський закликав перевірити обґрунтованість приватизації підприємств і продажу «Мотор Січ»

Президент вважає, що потрібно усунути фактори, що блокують їхню роботу

Зеленський закликав перевірити обґрунтованість приватизації підприємств і продажу «Мотор Січ»
Президент України Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський закликав уряд, РНБО та СБУ перевірити економічну обґрунтованість приватизації підприємств, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави. Про це повідомляє пресслужба президента.

Зеленський вважає, що необхідно провести «всеосяжну» оцінку стану діяльності об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, а також виявити та усунути фактори, що блокують їхню роботу.

Також президент наполягає на вжитті комплексних заходів з метою унеможливлення економічно необґрунтованого відчуження майна підприємств, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави, та суб’єктів господарювання з корпоративними правами держави.

«Крім того, слід здійснити системну оцінку впливу на стан економічної безпеки держави приватизації або продажу корпоративних прав у статутному капіталі підприємств, що мають монопольне (домінуюче) становище на ринку товарів, науково-дослідних (науково-технічних) установ, а також підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, зокрема публічного акціонерного товариства «Мотор Січ», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, дочірня компанія китайської «Beijing Skyrizon» і «DCH Group» українського бізнесмена Олександра Ярославського разом з її афілійованими компаніями подали 4 серпня нову заяву в Антимонопольний комітет України (АМКУ) про придбання акцій «Мотор Січ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті