Samsung Electronics і LG Display припинять постачати дисплеї Huawei

Samsung Electronics і LG Display припинять постачати дисплеї Huawei

Причина полягає в американських санкціях

Samsung Electronics і LG Display припинять постачати дисплеї Huawei
фото www.flickr.com/photos/yefeihe/20373590248

Компанії Samsung Electronics і LG Display припинять поставки дисплеїв для преміальних смартфонів Huawei Technologies через обмеження введені урядом США. Про це повідомляє Reuters із посиланням на  корейське онлайн-видання Chosun Biz.

Samsung Display і LG Display вирішили припинити продажі Huawei з моменту вступу в силу обмежень – 15 вересня.

У заяві LG Display йдеться, що цей крок матиме мінімальний вплив, враховуючи, як мало панелей вона продає Huawei.

Як відомо, у серпні США посилили обмеження щодо Huawei. Американська влада заборонила постачальникам продавати чіпи американського виробництва китайському телекомунікаційному гіганту без спеціальної ліцензії.

Заборона поширюється і на чіпи, необхідні для використання дисплеїв, а замовлення Huawei не становлять великої частини бізнесу Samsung Display і LG Display в порівнянні з замовленнями таких клієнтів, як наприклад Apple.

Між тим, Вашингтон не зупиняється. Наступною жертвою може стати найбільший китайський виробник мікросхем Semiconductor Manufacturing International Co, який ризикує втрапити до «чорного списку» США, в тому числі з міркувань національної безпеки. Сполучені Штати використовували той же аргумент, коли мова йшла про Huawei.

Як повідомлялось, аналітики не виключають, що Huawei може покинути ринок смартфонів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло