Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Geely готова надати конкурентам власну платформу для електромобілів

Geely готова надати конкурентам власну платформу для електромобілів

Це дозволить розширити масштаби і обсяг випущених компанією автомобілів з нульовим рівнем викидів

Geely готова надати конкурентам власну платформу для електромобілів
фото www.flickr.com/photos/ipeguy/5534517743

Китайська компанія Zhejiang Geely Holding Group, портфель брендів якої включає Volvo і Lotus, заявила, що платформа для електричної моделі, яка вийде на ринки в наступному році, буде запропонована третім виробникам.

Як повідомляє Bloomberg, архітектура, розроблена Geely для моделі Lynk & Co. Zero Concept являє собою платформу з відкритим вихідним кодом, доступну іншим компаніям. Geely веде переговори про ліцензування технології з декількома іншими виробниками, включаючи німецьку Daimler.

«Наша розробка цієї архітектури електромобілів знаменує собою найбільший стрибок для Geely за більш ніж десятиліття», – сказав Лі Шуфу, засновник китайської автомобільної групи. За його словами, це нововведення дозволить значно розширити масштаби і обсяг випущених компанією автомобілів з нульовим рівнем викидів.

За даними компанії, Geely витратила чотири роки і інвестувала 18 млрд юанів ($2,65 млрд) в розвиток архітектури.

У 2019 Geely, ринкова вартість якої оцінюється в 17,8 млрд, продала близько $2,2 млн автомобілів. Компанія є найбільшим акціонером Daimler з часткою майже 10%.

Нагадаємо: влітку цього року гендиректор Tesla Ілон Маск заявив, що його компанія відкрита для ліцензування програмного забезпечення і постачання силових агрегатів і акумуляторів іншим автовиробникам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті