Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Фокіна звільнили з української делегації у ТКГ

Фокіна звільнили з української делегації у ТКГ

Через його заяви про війну на Донбасі

Фокіна звільнили з української делегації у ТКГ
фото: 24 канал

Вітольда Фокіна звільнили з посади першого заступника глави української делегації в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання миру на Донбасі. Про це повідомив Офіс президента.

У Зеленського заявили, що для президента є принциповим, щоб представники держави керувалися у своїй діяльності та висловлювання національними інтересами. В ОП заявили, що Фокін несправедливо оцінював тимчасову окупацію Криму, Севастополя та окремих районів Донецької та Луганської областей України.

«Представляти державу на будь-якому рівні – це не шанс для особистих поглядів та амбіцій, це – безумовний обов'язок втілювати в життя позицію держави та інтереси українського народу. Робота української делегації в Тристоронній контактній групі продовжиться на основі чіткого розуміння повного контролю Росією тимчасово окупованих територій України. Головною метою нашої делегації, як і всієї держави, є повернення виключно на українських умовах усіх тимчасово окупованих територій, наших людей, а також встановлення довготривалого миру», – йдеться у заяві.

Нагадаємо: Фокін заявив, що не бачить війни між Україною та Росією на Донбасі

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті