Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
НБУ оштрафував фінкомпанію «Платіжний Центр»

НБУ оштрафував фінкомпанію «Платіжний Центр»

«Райффайзен Банк Аваль» та «Креді Агріколь Банк» отримали письмове застереження

НБУ оштрафував фінкомпанію «Платіжний Центр»
фото: bank.gov.ua

Нацбанк застосував заходи впливу до «Райффайзен Банк Аваль», «Креді Агріколь Банк» та фінансової компанії «Платіжний Центр». НБУ перевіряв, як вони запобігають та протидіють легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

НБУ оштрафував фінансову компанію «Платіжний Центр» на 34 000 грн за порушення встановлених законодавством вимог щодо ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів (їх представників) та надання невірогідної інформації на запити регулятора.

«Райффайзен Банк Аваль» отримав письмове застереження за невиконання функції агента валютного нагляду у частині не запобігання проведенню операції клієнта-резидента, пов’язаної з переказом іноземної валюти на власний рахунок клієнта-резидента, відкритий в іноземній фінансовій установі.

«Креді Агріколь Банк» також отримав письмове застереження за невиконання функції агента валютного нагляду у частині не запобігання проведенню операції клієнта-резидента. Географічне місце власного рахунку клієнта віднесене Кабміном до офшорних зон.

Нагадаємо: НБУ застосував санкції до шести банків за порушення фінмоніторингу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті