Банки

Креді Агріколь Банк

Креді Агріколь Банк
Бенефіціари:
CREDIT AGRICOLE S.A - 100.00%
Голова правління:
Карлос Де Корду

«Креді Агріколь Банк» – іноземний банк, який працює на ринку України з 1993 року. Банк є частиною французької компанії Credit Agricole Group – лідера ринку банківських послуг для приватного сектору Франції та один з найбільших банків Європи.

«Креді Агріколь Банк» – єдиний в Україні банк з міжнародним сертифікатом ISO 9001 за напрямом автомобільного кредитування.

Минулого року «Креді Агріколь» долучився до програми «Кредитна лінія EU4Business-EBRD» від ЄБРР, яка дає можливість отримати 25 млн євро кредиту на 4 роки.

За три квартали 2022 прибуток «Креді Агріколь» складає 24 млн грн. За аналогічний період 2021 – 1078 млн грн.

Банк входить до двадцятки найприбутковіших банків України.

За оцінкою міжнародних рейтингових компаній Fitch, S&P та Moody’s  банк має високі можливості з виплати відсотків за борговими зобов'язаннями та самих боргів.

У січні 2023 російську «дочку» Crédit Agricole також звинуватили у наданні пільг мобілізованим окупантам. У березні 2022 компанія повідомила про вихід з російського ринку. За словами голови Нацбанку Андрія Пишного філіал банку все ще працює в росії. Своєю чергою, Філіп Брассак, генеральний директор Credit Agricole Group, відвідав Київ 22 листопада 2022 року та зустрівся з головою НБУ, висловивши офіційну позицію групи про підтримку України та припинення операцій у росії. Crédit Agricole створила фонд на суму 10 млн євро для підтримки співробітників та українців, які постраждали від війни.

Рейтинг життєздатності
4.0      
Стабільний рівень життєздатності
Весь рейтинг банків
Бізнес-модель банку
Фінансовий аналіз
Рентабельність активів, % 0.09      
Рентабельність власного капіталу, % 1.03      
Миттєва ліквідність, % 6.5      
Адекватність капіталу, % 8.38      
Процентний спред, % 22.98      
Проблемні кредити, % 13.89      
Левередж, % 9.15      
Ризики власників      
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло