Туреччина розпочне випробування С-400 вже цього місяця

Туреччина розпочне випробування С-400 вже цього місяця

Випробувальні пуски системи будуть проведені на ракетному полігоні в період з 5 по 16 жовтня

Туреччина розпочне випробування С-400 вже цього місяця
фото www.flickr.com/photos/156678404@N02/46060395002

Туреччина запланувала випробування системи протиракетної оборони С-400, яку вона закупила у Росії в середині жовтня. Про це повідомляє видання Turkish Minute із посиланням на дані офіційного урядового листування.

Випробування відбуватиметься неподалік північного міста Синоп.

Видання зазначає, що 10 повітряних цілей Banshee будуть доставлені на Синопський ракетний полігон для випробувань С-400, які повинні пройти в період з 5 по 16 жовтня.

«Випробувальні пуски системи С-400 будуть проведені на Синопському ракетному полігоні в період з 5 по 16 жовтня 2020 року для перевірки боєготовності С-400, здатності виявлення і супроводу радарами системи, можливості системи зв'язку, а також перевірки управління стрільбою і командного управління», – йдеться в офіційному документі.

Згідно з документом, батареї С-400, 10 повітряних цілей типу Banshee, наземна станція керування БПЛА та інше необхідне обладнання, яке повинно було бути підготовлено на авіабазі Мюртед до 26 вересня, будуть переміщені в Синоп 5 жовтня. Військове обладнання і боєприпаси, батареї С-400 будуть стріляти по цілям BANSHEE з 5 по 16 жовтня.

Нагадаємо: Вашингтон насторожено ставиться до системи С-400, яка щороку збирає дані про його винищувачі-невидимки F-35. Туреччина, союзник по НАТО, придбала систему у 2017 році після зближення з Росією. Напруженість між США і Туреччиною загострилася після придбання, і спроби Вашингтона переконати Анкару відмовитися від системи були марними.

17 липня 2019 року Палата представників США за підтримки обох партій прийняла Закон про протидію експорту озброєнь з Росії, в якому придбання С-400 Туреччиною буде позначено як «значний правочин відповідно до розділу 231 Закону про протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій (CAATSA)», – сказав тоді республіканський представник Адам Кінцінгер.

Президент США Дональд Трамп тоді утримався від введення жорстких санкцій CAATSA щодо Туреччини, обмеживши реакцію країни виключенням Туреччини з партнерів за програмою F-35.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло