Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
У «Газпрома» з’явився новий конкурент у ЄС

У «Газпрома» з’явився новий конкурент у ЄС

Будівництво Трансадріатичного газопроводу (TAP) завершено

У «Газпрома» з’явився новий конкурент у ЄС
фото www.tap-ag.com/

Завершено будівництво Трансадріатичного газопроводу (TAP), який є частиною «Південного газового коридору» та яким азербайджанський газ йтиме до Європи. Про це повідомляє Anadolu.

Будівництво газопроводу тривало майже чотири з половиною роки.

Трубопровід заповнений газом від греко-турецького кордону до приймального терміналу на півдні Італії. Консорціум TAP зараз завершує підготовку до запуску комерційних операцій.

Нагадаємо: у травні 2018 року в Азербайджані відбулася офіційна церемонія відкриття «Південного газового коридору» (ПГК), що передбачає створення інфраструктури для поставок азербайджанського газу в Європу

30 квітня в прикордонній з Грецією провінції Едірне на північному заході Туреччини відбулася урочиста церемонія приєднання Трансанатолійського газопроводу (TANAP) до трансадріатичного газопроводу (TAP), що дозволить вивести азербайджанський газ на європейський ринок. У заході брали участь президенти Туреччини й Азербайджану, Реджеп Таїп Ердоган і Ільхам Алієв, а також міністри енергетики країн-учасниць міжнародного енергетичного проєкту.

Загальна протяжність TAP складає 878 км, з яких 550 км пролягають через північну частину Греції, 215 км – Албанію, 105 км – Адріатичне море і 8 км – через Італію.

За 20% акцій в TAP належать BP, SOCAR і Snam, 19% контролює Fluxys, 16%- Enagas, 5% – Axpo.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті