«Нафтогаз України» відклав розміщення єврооблігацій

«Нафтогаз України» відклав розміщення єврооблігацій

ЗМІ повідомляють, що відповідне повідомлення направили інвесторам

«Нафтогаз України» відклав розміщення єврооблігацій
Фото: pixabay

«Нафтогаз України» увечері в понеділок відклав на невизначений термін розміщення доларових єврооблігацій, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За інформацією агентства, відповідне повідомлення компанії було направлено інвесторам.

Раніше в понеділок повідомлялося, що орієнтир прибутковості доларових єврооблігацій НАК становив 9-9,25%. Компанія планувала розмістити новий випуск з терміном погашення в лютому 2027 року і вже відкрила книгу заявок. Єдиним організатором розміщення виступає Citi.

Паралельно «Нафтогаз України» запропонував утримувачам євробондів у доларах з погашенням у 2022 році й у євро з погашенням у 2024 році викуп за ціною $1028,75 і 982,5 євро на $1000 і 1000 євро номіналу відповідно (з урахуванням премії за ранню згоду). Максимальний обсяг викупу за обома випусками – еквівалент $335 млн. Ранній дедлайн для пред'явлення паперів до викупу було встановлено 27 жовтня, пропозиція діє до 10 листопада. Зараз в обігу перебувають папери доларового випуску на $335 млн і випуску в євро на 600 млн євро. Пріоритет у прийнятті заявок на викуп – у доларових євробондів.

Викуп чинних і розміщення нових євробондів, дозволять компанії збільшити дюрацію боргового портфеля, зазначав раніше «Нафтогаз».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті