Захворіло у світі
98,782,736
Померло у світі
2,121,681
Вилікувалось у світі
54,482,189
Захворіло в Україні
1,191,812
Померло в Україні
21,861
Вилікувалось в Україні
947,514
Eat Just готова до запуску продажів яєць на рослинній основі в Західній Європі

Eat Just готова до запуску продажів яєць на рослинній основі в Західній Європі

Залишилось дочекатись «зеленого світла» від європейських регуляторів

Eat Just готова до запуску продажів яєць на рослинній основі в Західній Європі
фото www.flickr.com/photos/15530413@N06/2205935474

Американський стартап Eat Just готовий до запуску продажів яєць рослинного походження в Західній Європі, компанія вже має виробника, дистриб'ютора і службу доставки. Як повідомляє Bloomberg, стартапу з Сан-Франциско залишилось отримати дозвіл від ЄС.

Після цього компанія розраховує запустити продажі в ФРН, Італії та Нідерландах.

«Ми ведемо переговори з великими роздрібними торговцями, ресторанами швидкого обслуговування та готельними операторами в більшості країн Західної Європи», – розповів гендиректор Eat Just Джош Тетрик та додав, що він очікує, що європейський бізнес розпочнеться у 2021 році.

Агентство зазначає, що протягом наступних п'яти років продажі замінників м'яса і молочних продуктів в ЄС і Великобританії будуть зростати приблизно на 10% в рік, оскільки проблеми довкілля, здоров'я і добробуту тварин спонукають європейців скорочувати споживання яловичини та свинини.

«Яйця» Eat Just виготовляють з маша, або азійської квасолі.

Дозвіл на роботу в Європі допоможе Eat Just вийти за межі існуючих ринків в США, Гонконгу і материковому Китаї. За словами Тетрика, компанія планує почати будівництво заводу з виробництва рослинного білка в Сінгапурі, який відкриється до середини 2022 року.

Компанія Impossible Foods також очікує схвалення регуляторів після подачі заявки минулого року на продаж гамбургера, що містить соєвий леггемоглобін, залізовмісну молекулу, отриману з використанням генетично модифікованих дріжджів. Компанія з Редвуд-Сіті, штат Каліфорнія, використовує цей інгредієнт, щоб зробити свої вегетаріанські гамбургери більш соковитими, щоб вони нагадували яловичий фарш при приготуванні.

Нагадаємо: минулого місяця Impossible Foods, відома своїми веганськими бургерами, представила прототип «безмолочного» молока.

На початку 2020 року Impossible Foods запустила виробництво «свинини» на рослинній основі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті