Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
Несподівана підтримка: глава Ericsson виступив проти заборони Huawei у Швеції

Несподівана підтримка: глава Ericsson виступив проти заборони Huawei у Швеції

Екхольм вважає, що це завдасть шкоди вільній конкуренції і торгівлі. Однак його заява може бути намаганням уникнути санкцій у відповідь в КНР

Несподівана підтримка: глава Ericsson виступив проти заборони Huawei у Швеції
фото www.flickr.com/photos/janitors/16103977343

Генеральний директор Ericsson виступив на підтримку свого головного конкурента Huawei після того, як Швеція заборонила участь китайської компанії у розгортанні мереж 5G.

Як повідомляє Financial Times, глава Ericsson Борьє Екхольм виступив проти заборони, заявивши, що це завдасть шкоди вільній конкуренції і торгівлі.

«Я належу до тієї категорії, яка вважає, що конкуренція робить нас в довгостроковій перспективі кращою компанією. Це може здатися хворобливим в короткостроковій перспективі, але в довгостроковій перспективі це спонукає нас бути більш інноваційними і виробляти більш якісну продукцію для наших клієнтів », – сказав він

Екхольм сказав, що блокування Huawei є «ризиком для економіки» і призведе до того, що Європа буде відставати від США і Китаю в розгортанні 5G.

«Подумайте про 4G … Американці і китайці розгорнули 4G швидше за всіх, і в економіці додатків для споживачів тепер домінують американські та китайські компанії », – сказав він.

Глава Ericsson сказав, що, хоча його компанія безпосередньо конкурувала з Huawei, обидві компанії працювали разом над галузевими стандартами.

Видання додає, що його заяви можуть відображати бажання шведської компанії уникнути відповідних санкцій в Китаї.

Нагадаємо: раніше цього місяця шведські регулятори заблокували аукціони з продажу спектра 5G після того, як суд вирішив заборонити участь Huawei у розгортанні мережі п’ятого покоління через побоювання з приводу національної безпеки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті