Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
АМКУ дозволив Dragon Capital придбати Finance.ua і Minfin.com.ua

АМКУ дозволив Dragon Capital придбати Finance.ua і Minfin.com.ua

Інвесткомпанія придбає понад 50% акцій

АМКУ дозволив Dragon Capital придбати Finance.ua і Minfin.com.ua
Засновник і голова Dragon Capital Томаш Фіала
Фото: фейсбук-сторінка Dragon Capital

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив інвестиційній компанії Dragon Capital придбати понад 50% акцій компанії Treeum Holdings Limited – власника видань Finance.ua і Minfin.com.ua, а також компаній Finline, Bank Online і «Мульті.Юа». Про це йдеться на сайті АМКУ.

«Надано дозвіл компанії Dragon Capital Investments Limited (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії Treeum Holdings Limited (м. Ларнака, Кіпр), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії», – зазначається в повідомленні.

Згідно з інформацією на сайті холдингу, Treeum – це українська онлайн-платформа, на якій реалізовані порівняння та продаж фінансових продуктів, підтримка онлайн-майданчика з обміну валют, містяться рейтинги та статистика, а також новини, коментарі та професійна аналітика.

Dragon Capital – одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром у держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської Бізнес Асоціації Томаш Фіала.

Засновник і голова Dragon Capital Фіала є власником медіахолдингу «НВ», куди входять однойменні журнал, портал і радіо.

23 листопада Dragon Capital подала заявку на придбання понад 50% акцій компанії Treeum Holdings Limited – власника видань Finance.ua і Minfin.com.ua, а також компаній Finline, Bank Online і «Мульті.Юа» 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті