Російська трубоукладальна баржа «Фортуна» вже сьогодні вночі встане на «Північний потік – 2»

Російська трубоукладальна баржа «Фортуна» вже сьогодні вночі встане на «Північний потік – 2»

На місце будівництва увечері також прибуде і судно постачання «Іван Сидоренко» з трубами

Російська трубоукладальна баржа «Фортуна» вже сьогодні вночі встане на «Північний потік – 2»
фото www.marinetraffic.com

Трубоукладальна баржа «Фортуна» продовжує шлях до недобудованої ділянки «Північного потоку – 2» після невеликої зупинки на рейді Ростока. Як повідомляє EADaily, судно пройшло вже більшу частину шляху і цієї ночі має стати на трасу газопроводу.

Як свідчать дані навігаційного порталу Marinetraffic, до місця призначення баржі залишилось пройти 60 морських миль. Судно постачання «Катунь» буксирує баржу зі швидкістю 5 вузлів на годину, і при такому темпі караван під охороною німецького Krebs Geo прибуде в район будівництва цієї ночі.

Окрім того, за кількадесят кілометрів від будівництва знаходиться судно постачання «Іван Сидоренко», яке також ввечері прибуде на місце. Видання зазначає, що воно буде завантажене трубами для забезпечення робіт «Фортуни». Слідом за «Іваном Сидоренком» до місця будівництва йде і постачальник «Балтійський дослідник». Криголамне судно постачання «Владислав Стрижов», яке супроводжувало баржу, поки як і раніше стоїть на рейді Ростока.

Як повідомлялося, Німеччина видала дозвіл судну «Академік Черський» на прокладання «Північного потоку 2» з 5 грудня.

Днями Палата представників і Сенат американського Конгресу погодили і внесли в проєкт оборонного бюджету США на 2021 рік поправки, що передбачають посилення санкцій проти газопроводів «Північний потік 2» і «Турецький потік».

Однак чинний президент США Дональд Трамп пригрозив накласти вето на схвалений Конгресом законопроєкт про оборонний бюджет країни, який включає санкції проти суперечливого трубопроводу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло