Агентство Moody's підвищило рейтинги 8 українських банків

Агентство Moody's підвищило рейтинги 8 українських банків

За новою методологією без зміни прогнозу «стабільний»

Агентство Moody's підвищило рейтинги 8 українських банків
фото: AP

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило рейтинги ПриватБанку, «Ощадбанку», «Укрексімбанку», «Райффайзен Банку Аваль», «ТАСкомбанку», ПАТ «Сбербанк», «Восток» і банку «Південний» за новою методологією без зміни прогнозу «стабільний». Про це повідомляється на сайті Moody's.

Зазначається, що рейтинги «Ощадбанку», «Укрексімбанку», ПриватБанку, «Сбербанку», «ТАСкомбанку», «Восток» і банку «Південний» підвищили з «Caa1» до «B3».

Рейтинг «Райффайзен Банку Аваль» підвищили до «B2».

«Рейтинги цих банків відповідають рейтингу України (наразі стабільний B3), тому підвищення їх рейтингу малоймовірне за відсутності підвищення суверенного рейтингу. У той же час рейтинги кредитоспроможності банків можуть бути знижені, якщо їх фінансові показники, зокрема якість активів, капіталізація та прибутковість, суттєво погіршаться», – заявили в агентстві.

Нагадаємо: у червні Moody's підвищило довгострокові рейтинги емітента та старші незабезпечені рейтинги уряду України до B3 з Caa1

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло