Пашинян погодився на проведення дострокових виборів в парламент у Вірменії

Пашинян погодився на проведення дострокових виборів в парламент у Вірменії

Прем’єр наголосив, що піде якщо того захоче народ

Пашинян погодився на проведення дострокових виборів в парламент у Вірменії
Ніікол Пашинян
фото www.facebook.com/nikol.pashinyan

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про готовність проведення позачергових парламентських виборів у 2021 році. Про своє рішення він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він додав, що готовий полишити посаду, однак лише якого цього забажає народ.

«Я не чіпляюся за крісло прем'єра, але й не можу проявити недбале ставлення до довіреної мені народом влади. Готовий залишити пост прем'єра тільки за рішенням народу. Також готовий в разі підтвердження довіри народу в подальшому продовжити лідерство Вірменії в цей складний період. Є єдиний варіант отримання відповідей на всі ці питання – проведення позачергових парламентських виборів», – наголосив Пашинян.

Нагадаємо: протести в Єревані почалися в ніч на 10 листопада після того, як Пашинян спільно з лідерами РФ і Азербайджану прийняв тристоронню заяву про припинення вогню і перекидання миротворців у Нагірний Карабах, а також передачу ряду районів в регіоні Азербайджану. У Вірменії це було сприйнято як необґрунтоване рішення про капітуляцію.

11 листопада опозиційні фракції парламенту Вірменії висунули вимогу, щоб Пашинян подав у відставку до кінця цього дня. Однак втілити задумане їм не вдалось, оскільки позачергове засідання парламенту Вірменії, скликане для розгляду питання про відставку прем'єр-міністра Пашиняна не відбулося через відсутність кворуму. 

Під час акції протесту 5 грудня протестувальники дали Пашиняну час до 8 грудня, щоб він пішов у відставку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті