Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Хімічний холдинг Фірташа виграв справу проти Антимонопольного комітету

Хімічний холдинг Фірташа виграв справу проти Антимонопольного комітету

АМКУ виступав за примусовий поділ хімічних активів холдингу

Хімічний холдинг Фірташа виграв справу проти Антимонопольного комітету
Дмитро Фірташ
Фото: УНІАН

Північний апеляційний господарський суд визнав незаконним рішення Антимонопольного комітету (АМКУ) від 5 вересня 2019 року (про примусовий поділ групи Ostchem та застосування максимально можливого штрафу в розмірі 107 млн грн). Про це йдеться в пресрелізі компанії.  

Суд залишив у силі рішення Київського Господарського суду про визнання незаконними звинувачень азотної групи Ostchem у зловживанні монопольним становищем на ринку азотних мінеральних добрив.

Нагадаємо, АМКУ 5 вересня 2019 року ухвалив рішення примусово поділити групу компаній Ostchem Дмитра Фірташа у частині виробників азотних мінеральних добрив та накласти на «НФ Трейдінг Україна» штраф у розмірі 107 млн грн.

Group DF пізніше заявила, що вважає дуже спірними висновки Антимонопольного комітету про зловживання монопольним становищем і примусовий поділ об'єднаних Ostchem заводів з виробництва азотних добрив.

На початку серпня цього року АМКУ переніс дату винесення остаточного рішення у справі про зловживання монопольним становищем компанією Ostchem Дмитра Фірташа на 3 вересня.

До цього АМКУ збирався розглянути справу щодо зловживання монопольним становищем низки компаній, що входять у Group DF, яка належить Дмитру Фірташу 1 серпня, проте відклав рішення до 8 серпня.

До цього, 12 червня 2019 року АМКУ повідомила, що групі за порушення загрожує не тільки штраф, а й примусовий поділ її хімічних активів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті