Об’єднання компаній «Датагруп» і «Воля» не призведе до змін на ринку – «Укртелеком»

Об’єднання компаній «Датагруп» і «Воля» не призведе до змін на ринку – «Укртелеком»

Частки учасників угоди не є значними, а конкуренція на ринку висока

Об’єднання компаній «Датагруп» і «Воля» не призведе до змін на ринку – «Укртелеком»
фото: kp.ua

Оператор фіксованого зв'язку «Укртелеком» заявив, що об’єднання компаній «Датагруп» і «Воля» не спричинить суттєвих змін на телекомунікаційному ринку. Про це повідомляється на сайті компанії у відповіді на запит Антимонопольного комітету України (АМКУ).

«Частки учасників угоди не є значними, а конкуренція настільки висока, що зміни ринкових сил не відбудеться», – йдеться у повідомленні.

На думку керівництва «Укртелекому», об’єднання цих компаній не призведе до монополізації телекомунікаційного ринку. Втім, консолідація потрібна ринку.

Нагадаємо: «Датагруп» купує оператора «Воля».

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) закликає АМКУ розглядати заяви про концентрацію найбільших учасників телекомунікаційного ринку – компаній «Датагруп» і Volia не за спрощеною процедурою. 

ІнАУ вважає, що внаслідок концентрації, новий суб’єкт господарювання отримає можливість контролювати міжоператорський ринок телекомунікаційних послуг.

СЕО «Датагруп» Михайло Шелемба заявив, що в компанії здивовані заявою ІнАУ щодо впливу концентрації двох компаній на ринок міжоператорських послуг, оскільки цей ринок не є ринком концентрації, який вивчає АМКУ, оскільки Volia не працює на цьому ринку, отже, предметом вивчення АМКУ є тільки ринки, на яких працює Volia.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло