Зеленський анонсував створення «економічного паспорту» для всіх українських дітей

Зеленський анонсував створення «економічного паспорту» для всіх українських дітей

На них будуть накопичуватися кошти від користування надрами

Зеленський анонсував створення «економічного паспорту» для всіх українських дітей
фото Офіційний сайт президента України

Всі народжені в Україні діти зможуть отримувати дивіденди від використання природних ресурсів держави після досягнення ними 18-річного віку. Про це заявив президент країни Володимир Зеленський. Він пояснив, що для цього буде запроваджено так званий економічний паспорт.

«Згідно з Конституцією України, надра є власністю всього народу України. Часи, коли існував список прізвищ, які могли володіти та користуватися надрами, закінчилися. Хочу повідомити, що незабаром ми запропонуємо механізм для реалізації однієї з моїх передвиборчих обіцянок – економічний паспорт українця», – повідомив президент у відеозверненні на офіційній сторінці у Facebook.

Чергове засідання Ради національної безпеки і оборони – відбулося. Ми застосували санкції проти 19 компаній, пов’язаних із користуванням і видобутком надр України. Крім того, персональні санкції застосовано до 27 осіб, серед яких Микола Азаров, Сергій Аксьонов, Костянтин Затулін, Вадим Колесніченко, Сергій Курченко, Сергій Кусюк, Павло Лебедєв, Леонід Пасічник, Наталя Поклонська, Віктор Пшонка, Дмитро Табачник, Віктор Янукович та інші. Продовжуємо відновлювати справедливість там, де хтось вважав, що його персональні фінансові апетити можуть бути сильнішими за інтереси держави та народу України.

Опубліковано Володимиром Зеленським Пʼятниця, 19 березня 2021 р.

«За ним всі діти, народжені в Україні, до моменту настання 18 років зможуть отримати кошти від користування та видобутку надрами України, що будуть накопичуватися на їх персональному депозитному рахунку в банку і після досягнення повноліття можуть бути витрачені ними на здобуття вищої освіти в Україні», – пояснив Зеленський.

На засіданні РНБО також, нагадаємо, було введено санкції проти проти 19 компаній, що користуються українськими надрами.

Під санкції Ради нацбезпеки потрапили Янукович і Азаров. Також правоохоронці перевірять усі укази Януковича на предмет загрози національній безпеці України

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло