Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Stolitsa Group добудує житлові комлекси «Аркади» – меморандум

Stolitsa Group добудує житлові комлекси «Аркади» – меморандум

У документі визначені джерела фінансування добудови

Stolitsa Group добудує житлові комлекси «Аркади» – меморандум
Фото: pixabay.com

Глава Національного банку України Кирило Шевченко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Київської міської держадміністрації Віталій Кличко та інші підписали меморандум щодо вирішення соціального питання добудови та передачі квартир інвесторам ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах», передає Інтерфакс-Україна.

«Ми розробили і пропонуємо реальний алгоритм завершення будівництва об'єктів «Аркади» (...) Дорожня карта викладена в меморандумі, який підписали всі присутні сторони. Документ розробляли всі сторони. Це план реалізації, який дасть змогу людям нарешті отримати своє житло», – сказав Кличко під час прес-брифінгу в середу.

За його словами, згідно з меморандумом добудовувати ЖК «Еврика», «Патріотика» і «Патріотика на озерах» буде ТОВ «Столиця Груп», а контролювати його виконання буде вже створена дирекція з питань добудови ЖК.

Він додав, що добудова фінансуватиметься шляхом дебіторських надходжень від Фонду фінансування будівництва групи компанії «Аркада» і коштів, які є на рахунках «Аркади», а також за рахунок продажу квартир і нежитлових приміщень комплексів. Участь у фінансуванні також візьмуть інвестори, які купували нерухомість у розстрочку і не встигли ще виплатити повну вартість житла.

Окрім цього, як фінансування також використовуватимуть кошти, які вдасться залучити з держбюджету за рахунок державного фінансування кредитів, зокрема під держгарантії.

Меморандум також підписали, глава СБУ Іван Баканов, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлана Рекрут та міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

Нагадаємо, у лютому мер Києва Віталій Кличко заявляв про підготовку проєкту меморандуму і надання його для підписання зацікавленим сторонам, зокрема, НБУ і Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Тоді у Нацбанку заявили, що не уповноважені підписувати меморандум про добудову об'єктів «Аркади».

Раніше Mind писав про те, чому 30-річна компанія опинилася на межі банкрутства, куди поділися 50 млн грн, і хто може бути зацікавленим у подібному розвитку подій, у матеріалі «Смерть мастодонта: чому впала «Аркада»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті