Tencent виділить $7,7 млрд на підтримку ініціатив КНР по боротьбі з бідністю і змінами клімату

Tencent виділить $7,7 млрд на підтримку ініціатив КНР по боротьбі з бідністю і змінами клімату

Це рішення компанії, за даними ЗМІ, стало результатом пильної уваги до китайських інтернет-гігантів з боку влади КНР

Tencent виділить $7,7 млрд на підтримку ініціатив КНР по боротьбі з бідністю і змінами клімату
фото www.flickr.com/photos/keso/4798037305

Китайський технологічний гігант Tencent в понеділок пообіцяв інвестувати 50 млрд юанів ($7,68 млрд) в екологічні та соціальні ініціативи. Як повідомляє Reuters, цей крок став результатом пильної уваги до китайських інтернет-гігантів з боку антимонопольних регуляторів.

Tencent, найбільша китайська компанія, що займається соціальними мережами і відеоіграми, заявила, що її інвестиції підуть на фінансування ініціатив в таких галузях, як фундаментальна наука, інновації у сфері освіти, відродження сільських районів, вуглецевий нейтралітет, продовольство, енергія і водопостачання, допомога в надзвичайних ситуаціях, технології для літніх людей і суспільний добробут.

«Tencent повинна продовжувати реагувати на потреби суспільства і епохи, щоб розвиватися і процвітати разом з суспільством в цілому», – йдеться в заяві Поні Ма, засновника і голови Tencent.

Нагадаємо: минулого тижня регулятор ринку Китаю попередив майже три десятки інтернет-компаній, щоб вони припинили використовувати будь-які заборонені методи, такі як примус продавців використовувати виключно їх платформу.

За кілька днів до цього регулятор оштрафував Alibaba Group Holdings Co на $2,75 млрд, визнавши компанію винною в порушенні китайського антимонопольного законодавства.

Як відомо, президент Сі Цзіньпін зробив боротьбу з бідністю одним зі своїх ключових пріоритетів. Мету побороти абсолютну бідність китайський лідер поставив у 2013 році. У лютому цього року він проголосив, що країна повністю позбулася абсолютної бідності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті