Stellantis відмовиться від цифрових спідометрів в Peugeot 308 через брак чіпів

Stellantis відмовиться від цифрових спідометрів в Peugeot 308 через брак чіпів

Компанія задумалась про надання покупцям знижки в 400 євро на автомобілі з аналоговими спідометрами

Stellantis відмовиться від цифрових спідометрів в Peugeot 308 через брак чіпів
фото www.flickr.com/photos/72007988@N04/16189485377

Автовиробник Stellantis заявив в середу, що замінить цифрові спідометри більш старомодними аналоговими в одній зі своїх моделей Peugeot внаслідок глобальної нестачі напівпровідникових чипів. Як повідомляє Reuters, зміни торкнуться лише автомобілів Peugeot 308 серед брендів групи.

«Це гнучкий спосіб обійти реальну перешкоду для виробництва автомобілів, поки не закінчиться «чипова» криза», – сказав представник Stellantis.

Виробництво автомобілів Peugeot 308 на французькому заводі групи в м. Сошо вже було зупинено через дефіцит, що відбивається на тимчасових зупинках і скорочення виробництва в усьому світі, від Ford Motor до Volkswagen, в останні місяці.

Компанія заявила, що традиційні спідометри на автомобілях Peugeot 308 повинні з'явитися в автомобілях до кінця травня, в той час, як Stellantis зберігає чіпи для цифрових приладових панелей на своїх найпопулярніших моделях, таких як кросовер Peugeot 3008.

Нинішній Peugeot 308 повинен бути знятий з виробництва восени, а наступне покоління цього автомобіля буде здійснюватись вже з цифровими спідометрами на іншому заводі в Мюлузе.

Торік Peugeot продала близько 98 000 з 308 моделей.

Французький новинний канал LCI повідомив, що Peugeot задумається про знижку в 400 євро на автомобілі з аналоговими спідометрами.

Нагадаємо: японський автовиробник Subaru Corp. повідомив про рішення закрити виробництвона своєму заводі в Індіані, США, до кінця квітня через глобальну нестачу напівпровідників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті