Китайський гігант е-комерції JD.com почав платити зарплатню працівникам цифровими юанями

Китайський гігант е-комерції JD.com почав платити зарплатню працівникам цифровими юанями

Центробанк КНР продовжує розширювати сферу використання національної цифрової валюти

Китайський гігант е-комерції JD.com почав платити зарплатню працівникам цифровими юанями
фото www.flickr.com/photos/162772138@N08/26768380898

Китайська компанія електронної комерції JD.com виплатила низці співробітників зарплатню цифровими юанями. Як повідомляє CNBC, центральний банк країни прагне розширити сферу використання національної цифрової валюти.

Народний банк Китаю (НБК) почав роботу над цифровою валютою у 2014 році. Також відома як цифровий юань або e-CNY, національна цифрова валюта є способом замінити монети і готівку в обігу і є в першу чергу орієнтована на побутове використання.

Як відомо, цифровий юань ще не впроваджений в масштабах всієї країни, але НБК вже провів низку випробувань в великих містах Китаю. Ці пілотні проєкти проводяться у формі лотерей, де цифрові юані у випадковому порядку отримають жителі міста, які вони можуть витратити в певних магазинах. JD.com брав участь в цих випробуваннях.

На початку лютого столиця Китаю виділила близько $1,5 млн в рамках обмеженого пробного використання цифрової валюти центрального банку. Трохи пізніше ще одне місто КНР оголосило про проведення тесту цифрового юаня, в межах якого жителям роздали національної криптовалюти на $6 млн.

Як повідомлялось, раніше цього місяця міністр фінансів Великобританії Ріші Сунак запропонував Банку Англії розглянути питання про створення цифрової валюти центрального банку «бриткойна».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло