Захворіло у світі
155,216,893
Померло у світі
3,244,710
Вилікувалось у світі
132,644,496
Захворіло в Україні
2,090,986
Померло в Україні
45,077
Вилікувалось в Україні
1,697,358
Уряд продовжив ще на 20 днів режим ПСО

Уряд продовжив ще на 20 днів режим ПСО

Ціна поки не змінюватиметься

Уряд продовжив ще на 20 днів режим ПСО
Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Кабінет міністрів продовжив ще на 20 днів режим покладення спеціальних обов’язків (ПСО) на постачальників газу. Вони повинні продавати газ за визначеною урядом ціною. Про це повідомив новий очільник «Нафтогазу» Юрій Вітренко під час пресконференції 30 квітня.

«Якраз в останній день моєї роботи в українському уряді було зважене рішення продовжити режим спеціальних зобовʼязань, режим державного регулювання», – сказав він.

За його словами, це потрібно для того, аби Верховна Рада встигла ухвалити необхідний закон, який врегулює останні питання запровадження ринку газу. Також Вітренко зазначив, що це необхідно для розв'язання проблем з боргами, які існують на ринку, зокрема перед «Нафтогазом».

Нагадаємо: українські постачальники газу з 1 травня переходять на формування річного тарифу. Він буде вищий, аніж раніше встановлене урядом обмеження в 6,99 грн за кубометр.

«Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» оприлюднила річний тариф на газ – 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). 

«ЙЕ Енергія» і постачальники під брендом «Твій Газзбут» встановили єдиний річний тариф на газ для населення – 7,99 грн/куб.м

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті