Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Кабмін запропонував наглядовій раді «Нафтогазу» залишитися на посадах

Кабмін запропонував наглядовій раді «Нафтогазу» залишитися на посадах

Уряд пропонує залишитися на період проведення нового конкурсу

Кабмін запропонував наглядовій раді  «Нафтогазу» залишитися на посадах
Фото: УНІАН

Кабінет Міністрів запропонував членам наглядової ради НАК «Нафтогаз України» залишитися на своїх посадах на період проведення нового конкурсу та обрання нових незалежних членів. Про це йдеться на сайті Кабміну.

Зазначається, що уряд сподівався, що наглядова рада «Нафтогазу», в продовження кращих практик корпоративного управління, повернеться до виконання своїх обов’язків.

«Це забезпечить якісне, незалежне та стале управління найбільшою державною компанією НАК «Нафтогаз України», – йдеться у заяві.

Раніше повідомлялося, що усі члени наглядової ради «Нафтогазу» подали письмові повідомлення про дострокове припинення своїх повноважень, яке набуде чинності 14 травня 2021 року.

Кабінет міністрів України визначив роботу наглядової ради та правління акціонерного товариства НАК «Нафтогаз України» у 2020 році незадовільною.

Коболєва звільнили з посади голови правління НАК «Нафтогаз», оскільки компанія отримала 19 млрд грн чистого збитку у 2020 році, та призначили на його місце в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті