«Датагруп» оцінила вартість двох компаній Volia в 1,5 млрд грн

«Датагруп» оцінила вартість двох компаній Volia в 1,5 млрд грн

Мова йде про ТОВ «Київські телекомунікаційні мережі» і ТОВ «Телесвіт»

«Датагруп» оцінила вартість двох компаній Volia в 1,5 млрд грн
Фото: УНІАН

Національний оператор фіксованого зв'язку та цифрових послуг «Датагруп» оцінив вартість купованих нею двох компаній групи Volia в 1,509 млрд грн. Про це повідомляє інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».

Мова йде про ТОВ «Київські телекомунікаційні мережі» і ТОВ «Телесвіт». Зазначається, що співвідношення ринкової вартості предмета угоди до вартості активів емітента згідно з останньою річною фінансовою звітністю становить 94,9%.

Раніше повідомлялося, що компанія «Датагруп» купує українського провайдера послуг телебачення та кабельного швидкісного Інтернет-доступу компанію «Воля». Фінансування угоди забезпечує Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

«Датагруп» оголосила, що досягла домовленості про придбання в Україні 100% групи компаній Volia за повної підтримки фонду EEGF II Horizon Capital.

Оператор фіксованого зв'язку «Укртелеком» заявив, що об’єднання компаній «Датагруп» і «Воля» не спричинить суттєвих змін на телекомунікаційному ринку.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив національному оператору фіксованого зв'язку та цифрових послуг «Датагруп» купити три компанії, що входять до групи Volia.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло