Акції співвласника продюсера пісні Baby Shark виросли на 10% після твіту Ілона Маска

Акції співвласника продюсера пісні Baby Shark виросли на 10% після твіту Ілона Маска

З'явилася навіть криптовалюта, названа на честь пісні

Акції співвласника продюсера пісні Baby Shark виросли на 10% після твіту Ілона Маска
фото DR

Ілон Маск опублікував черговий твіт, який викликав бурхливу реакцію ринків, – він похвалив вірусний ролик на Youtube під назвою Baby Shark, після чого акції акціонера продюсера дитячої пісні злетіли на 10%, пише The Bell з посиланням на Bloomberg.

Глава Tesla опублікував твіт, у якому заявив про успіх пісеньки Baby Shark, яка набрала на Youtube майже 8,7 млрд переглядів – це відео з найбільшою кількістю переглядів на майданчику за всю історію відеохостингу.

«Baby Shark всіх рознесла! Переглядів більше, ніж людей на планеті!» – написав Ілон Маск у твіті.

Після цього акції видавничої та освітньої Samsung Publishing (не пов'язана з Samsung Group), найбільшого акціонера (близько 20%) компанії-продюсера пісеньки SmartStudy, виросли на 10%, до найвищого рівня з початку травня.

З кінця 2018 року прибуток компанії збільшився більш ніж в чотири рази через вірусну популярність пісеньки. Минулого місяця з'явилася навіть криптовалюта, названа на честь пісні.

Це не перший раз, коли твіти Маска змушують акції різних компаній або різко дорожчати, або обвалюватися. Наприклад, взимку 2021 року, після того як глава Tesla і SpaceX Ілон Маск згадав біткойни у себе в Twitter, вартість криптовалюти за півгодини злетіла на $5000.

Нагадаємо, YouTube представив рейтинг найпопулярніших у 2020-му рекламних роликів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті