«Нафтогаз» збільшив швидкість буріння свердловин на 9%
Загальна проходка зросла на 12%

Бурове управління «Укрбургаз», що входить до складу АТ «Укргазвидобування» (Група «Нафтогаз»), за 5 місяців 2021 року збільшило комерційну швидкість буріння свердловин до 794 метрів на місяць, що на 9% більше показника за аналогічний період минулого року. Про це повідомляється у пресрелізі НАК.
При цьому загальна проходка зросла на 12% – до 73 000 метрів. Таких результатів вдалось досягти передовсім шляхом скорочення непродуктивного часу в процесі бурових робіт – у 2021 році він зменшився на 4%.
«Результати роботи за п’ять місяців 2021 року – дуже обнадійливі. Особливо, якщо врахувати повільне відновлення світових цін на енергоресурси, пандемію COVID-19 та триваючі процеси реорганізації. За таких умов вдалось не тільки втримати, але й наростити темпи буріння. За майже пів року ми передали в експлуатацію 15 свердловин, 4 з яких – високодебітні, що сумарно дає країні понад півмільйона кубометрів газу на добу», – сказав директор з управління дивізіоном «Технічне забезпечення» Андрій Хоменко.
Наразі з 35 наявних у «Нафтогазу» бурових верстатів (20 нових та 15 модернізованих) задіяні 29 одиниць. Група повністю вивела з експлуатації застарілі та неефективні радянські верстати. Водночас відновлено процес закупівлі 10 нових верстатів капітального ремонту свердловин із залученням кредитних коштів ЄБРР. Цільова дата поставки цього обладнання – 4 квартал 2022 року.
Нагадаємо: «Нафтогаз» збільшує кількість операцій із забурювання бічних стовбурів свердловин.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].