«Нафтогаз» збільшив швидкість буріння свердловин на 9%

«Нафтогаз» збільшив швидкість буріння свердловин на 9%

Загальна проходка зросла на 12%

«Нафтогаз» збільшив швидкість буріння свердловин на 9%
фото: ugv.com.ua

Бурове управління «Укрбургаз», що входить до складу АТ «Укргазвидобування» (Група «Нафтогаз»), за 5 місяців 2021 року збільшило комерційну швидкість буріння свердловин до 794 метрів на місяць, що на 9% більше показника за аналогічний період минулого року. Про це повідомляється у пресрелізі НАК.

При цьому загальна проходка зросла на 12% – до 73 000 метрів. Таких результатів вдалось досягти передовсім шляхом скорочення непродуктивного часу в процесі бурових робіт – у 2021 році він зменшився на 4%.

«Результати роботи за п’ять місяців 2021 року – дуже обнадійливі. Особливо, якщо врахувати повільне відновлення світових цін на енергоресурси, пандемію COVID-19 та триваючі процеси реорганізації. За таких умов вдалось не тільки втримати, але й наростити темпи буріння. За майже пів року ми передали в експлуатацію 15 свердловин, 4 з яких – високодебітні, що сумарно дає країні понад півмільйона кубометрів газу на добу», – сказав директор з управління дивізіоном «Технічне забезпечення» Андрій Хоменко.

Наразі з 35 наявних у «Нафтогазу» бурових верстатів (20 нових та 15 модернізованих) задіяні 29 одиниць. Група повністю вивела з експлуатації застарілі та неефективні радянські верстати. Водночас відновлено процес закупівлі 10 нових верстатів капітального ремонту свердловин із залученням кредитних коштів ЄБРР. Цільова дата поставки цього обладнання – 4 квартал 2022 року.

Нагадаємо: «Нафтогаз» збільшує кількість операцій із забурювання бічних стовбурів свердловин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті