«Укрзалізниця» отримала майже 39 млн грн прибутку у травні

«Укрзалізниця» отримала майже 39 млн грн прибутку у травні

Зокрема, збільшенню доходів від пасажирських перевезень сприяло пожвавлення сезону відпусток

«Укрзалізниця» отримала майже 39 млн грн прибутку у травні
Фото: УНІАН

АТ «Укрзалізниця» («УЗ») отримало майже 39 млн грн прибутку у травні. Про це повідомив в.о. голови правління «УЗ» Іван Юрик, передає пресслужба компанії.

«Другий місяць поспіль компанія завершує роботу з прибутком – у травні отримали позитивний фінансовий результат майже 39 млн грн. Продовжуємо покращувати операційну роботу та розвивати вантажний бізнес, що є головним джерелом прибутковості нашої компанії», – сказав Юрик.

Він зазначив, що вже другий місяць поспіль «УЗ» завершує із прибутком, тоді як протягом року до цього компанія звітувала по збитки. За словами Юрика, позитивна тенденція зростання фінансових надходжень фіксується завдяки ефективному впровадженню антикризового плану в компанії, покращенню операційної роботи у вантажному сегменті, збільшенню обсягів вантажних перевезень, а також послабленню карантинних заходів у країні.

Крім цього, збільшенню доходів від пасажирських перевезень сприяло відкриття нових рейсів та пожвавлення сезону відпусток. У травні ці доходи становили понад 585 млн грн, тоді як у квітні – майже 344 млн грн, у березні – близько 364 млн грн.

Нагадаємо: у квітні «Укрзалізниця» отримала 35 млн грн прибутку. Це вперше за останній рік компанія зафіксувала позитивний результат.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті