СБУ підозрює членів «Муніципальної варти» в організації незаконного стрілецького полігону в Києві

СБУ підозрює членів «Муніципальної варти» в організації незаконного стрілецького полігону в Києві

Тренування зі стрільби проводились з використанням незареєстрованої вогнепальної зброї

СБУ підозрює членів «Муніципальної варти» в організації незаконного стрілецького полігону в Києві
фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України (СБУ) викрила протиправну діяльність співробітників комунального підприємства «Муніципальна варта», які облаштували незаконний стрілецький полігон на території колишнього дитячого табору у Дарницькому районі Києва. Про це повідомляється на сайті відомства.

Досудовим слідством встановлено, що до організації полігону причетні члени Громадського формування з охорони громадського порядку «Муніципальна варта».

Тренування зі стрільби проводились з використанням незареєстрованої вогнепальної зброї. Крім того, учасники групи зберігали боєприпаси, вибухові речовини та засоби ураження, незаконно переміщені з району проведення ООС.

У ході обшуків у помешканнях фігурантів виявлено та вилучено:

  • гранатомет РПГ-22;
    400 г тротилу;
  • 2 корпуси гранат РГД-54;
  • напівавтоматичний пістолет «KRISS» виробництва США калібру 9*21 мм;
  • майже сотню набоїв різного калібру;
  • значну кількість мисливської нарізної зброї.

Наразі у межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії, проводяться експертизи. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру фігурантам провадження.

Нагадаємо: 12 травня прокуратура проводила обшуки в «Спецжитлофонді», «Київавтодорі» та «Київміськсвітлі». 13 травня правоохоронці прийшли з обшуками до «Київського Метрополітену» та в «Київавтошляхміст».

Внаслідок обшуків на київських підприємствах, прокуратура столиці повідомила про підозру в розкраданні бюджетних коштів 11 особам. З них – дев'ять колишніх і нинішніх працівників комунальних підприємств. У цих справах збитки бюджету перевищують 43 млн грн. Також ДФС виявила порушення зі сплати оренди за землю у КМДА на понад 100 млн грн.

18 травня СБУ прийшла з обшуками до будинку мера Києва Віталія Кличка. Однак правоохоронці запевнили, що жодного стосунку до Кличка обшуки не мають. Президент України Володимир Зеленський заявив, що в оточенні мера Києва Віталія Кличка було 50 чи 70 обшуків.

19 травня Державне бюро розслідування (ДБР) у Києві провело обшуки у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю та Департаменті з питань реєстрації Київської міської державної адміністрації (КМДА).

21 травня ДФС обшукала «Київтеплоенерго», а 27 травня – у «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва».

28 травня голова ДФС Вадим Мельник під час пресбрифінгу повідомив, що за попередніми даними, через розкрадання коштів у комунальних підприємствах Києва бюджету міста завдали збитків на близько 158,6 млн грн.

2 червня правоохоронці провели обшуки у київському КП «ГІОЦ», а 17 червня прокуратура і ДФС прийшли з обшуками в «Київавтодор».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло