Американські регулятори перевіряють 30 ДТП за участі автомобілів Tesla

Американські регулятори перевіряють 30 ДТП за участі автомобілів Tesla

За останні 5 років у них загинуло 10 людей

Американські регулятори перевіряють 30 ДТП за участі автомобілів Tesla
скрін-шот

В США Національне управління з безпеки дорожнього руху (NHTSA) почало розслідування за фактом 30 дорожньо-транспортних пригод за участю автомобілів Tesla, що сталися з 2016 року і спричинили загибель десяти осіб. Про це повідомляє Коммерсантз посиланням на Reuters. Управління NHTSA надало інформагентству список з описом ДТП.

Це перший випадок, коли американський регулятор надає агентству повний звіт про всі ДТП з автомобілями, у яких, як вважають, на момент події було увімкнено автопілот.

Вісім розслідувань з 30 були розпочаті в період з березня нинішнього року. Серед них і трагічне ДТП 17 квітня в Техасі, в результаті якого загинули дві людини. За даними поліції, за кермом Tesla в момент аварії не було нікого, автомобіль можливо рухався на автопілоті.

Перевірка обставин всіх 30 ДТП встановила, що в трьох із них у автомобіля Tesla не був увімкнений режим автопілота. Також було встановлено, що принаймі в трьох ДТП, які призвели до загибелі людей, у автомобілів Tesla був увімкнений цей режим. У Tesla на запити агентства в зв'язку з отриманими у NHTSA даними відповіді не дали.

Крім того, Reuters отримало інформацію ще про шість розслідувань щодо ДТП за участю автомобілів інших марок з увімкненим режимом автопілота. Так, у двох випадках мова йде про автомобілі Cadillac, в інших випадках це були Lexus RX450H, Navya Arma і два автомобілі Volvo XC90, один з яких брав участь в тестуванні автопілота Uber Technologies в штаті Арізона в 2018 році і на смерть збив жінку.

Нагадаємо, екологічні активісти виступили проти будівництва німецького заводу Tesla.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті