Boeing у червні отримав рекордну кількість замовлень за три роки

Boeing у червні отримав рекордну кількість замовлень за три роки

При цьому деякі контракти на 737 MAX було анульовано

Boeing у червні отримав рекордну кількість замовлень за три роки
фото DR

Червень став рекордним місяцем за кількістю замовлень для Boeing за останні три роки. Як пише ЦТС з посиланням на авіатранспортний огляд, виробник отримав контракти на 219 машин, в тому числі величезне замовлення на 200 Boeing 737 MAX від авіакомпанії United Airlines і замовлення на 18 вантажних 767-300F від FedEx Express.

Минулий місяць також став п'ятим поспіль із позитивним балансом замовлень.

Разом з тим, скасування замовлення на 65 одиниць 737 MAX від flydubai з ОАЕ, а також тривалі проблеми з виробництвом 787 дещо затьмарюють картину.

Загалом було анульовано 73 замовлень та контракт flydubai. Оператор, що базується в Дубаї, в даний час експлуатує 15 одиниць 737 MAX і очікує поставку ще 171.

Відмова від частини замовлення є наслідком кількох причин, перш за все, коригування планів розвитку парку в результаті кризи, а також тієї обставини, що регулюючі органи ряду країн, в які виконує польоти flydubai, поки що не зняли заборону на експлуатацію даного типу. Серед таких, наприклад, Росія та Індія.

Як повідомлялося, з початку цього року Boeing доставив клієнтам уже 156 літаків.

Також стало відомо, що Boeing виявив нову проблему при виробництві літаків 787 Dreamliner.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло