НБУ покидає ще один директор департаменту

НБУ покидає ще один директор департаменту

Виконання обов’язків директора департаменту виїзних перевірок покладено на Андрія Казака

НБУ покидає ще один директор департаменту
Фото: bank.gov.ua

Директор департаменту виїзних перевірок Денис Новиков завершує роботу в Національному банку (НБУ). Про це повідомляється на сайті Нацбанку.

У пресслужбі регулятора зауважують, що Новиков завершує роботу в Національному банку за угодою сторін. Виконання обов’язків директора департаменту виїзних перевірок покладено на Андрія Казака, заступника директора департаменту – начальника першого управління перевірок банків та фінансових груп.

Зазначається, що департамент виїзних перевірок реорганізовано в департамент інспектування.

«Така зміна в структурі Національного банку спрямована на підвищення ефективності виконання функцій щодо планування, організації та здійснення ефективного нагляду у формі інспекційних перевірок банків та небанківських фінансових установ, а також вдосконалення структури Національного банку», – йдеться в повідомленні.

Новиков з 1996 до 2001 року та з 2014 до 2018 року працював у підрозділах пруденційного нагляду Національного банку.

Раніше голова департаменту Олександр Бевз на своїй сторінці у фейсбуці повідомив, що команда керівників департаменту ліцензування у повному складі подала у відставку через незгоду з політикою керівництва. Національний банк підтвердив звільнення співробітників.

Директор департаменту фінансової стабільності НБУ Віталій Ваврищук повідомив, що також завершує роботу в НБУ. Він додав, що повністю поділяє висловлену його колегами позицію.

Згодом про своє звільнення оголосив директор департаменту супроводу кредитів Національного банку Олег Новаковський.

Однак НБУ відкидає публічні звинувачення ексспівробітників у централізації управлінських процесів і наголошує, що рішення групи співробітників про звільнення є їхнім особистим вільним вибором.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті