Fitch Ratings виключило «Укрзалізницю» зі списку Rating Watch Negative

Fitch Ratings виключило «Укрзалізницю» зі списку Rating Watch Negative

Джерела ліквідності компанії достатні для забезпечення планового обслуговування боргу у 2021-2022 роках

Fitch Ratings виключило «Укрзалізницю» зі списку Rating Watch Negative
Фото: УНІАН

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило кредитний рейтинг АТ «Укрзалізниця» («УЗ») на рівні «B» зі стабільним прогнозом і виключило компанію зі списку Rating Watch Negative (RWN). Про це повідомляє пресслужба перевізника.

Зазначається, що виключення «Укрзалізниці» зі списку RWN свідчить про покращення ліквідності компанії після випуску п'ятирічних облігацій участі у позиці на $300 млн 15 липня 2021 року.

В агентстві вважають, що джерела ліквідності компанії достатні для забезпечення планового обслуговування боргу до кінця 2021 року та у 2022 році. Водночас самостійний кредитний профіль Укрзалізниці підвищили з «CCC» до «B-».

Нагадаємо: у квітні Fitch Ratings внесло довгостроковий рейтинг дефолту емітента та пріоритетні незабезпечені рейтинги боргу «Укрзалізниці» до списку Rating Watch Negative. Тоді в агентстві пояснили, що ліквідність «УЗ» не покриває обслуговування боргу у 2021 році.

У травні перевізник фіналізував угоду зі «Сбербанком» про часткову зміну графіка погашення заборгованості перед ним. Компанія планує поступово знизити вартість цього фінансування.

У червні S&P покращило прогноз кредитного рейтингу «Укрзалізниці», що свідчить про потенціал для підвищення рейтингу після рефінансування боргу протягом року.

У липні «Укрзалізниця» розмістила п'ятирічні єврооблігації на $300 млн під 7,875% річних. Залучені кошти спрямують на рефінансування боргу компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті