У Південній Кореї розробили плавучу морську установку, яка вироблятиме водень
Повномасштабні комерційні операції на платформі стартують до 2030 року.

Консорціум корейських дослідних інститутів і суднобудівна компанія Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering (DSME) розробили проект плавучої морської установки Hydrogen FPSO з виробництва водню, зберігання і його поставок.
Конструкція працюватиме від енергії вітру, пише ЦТС, посилаючись на Sea News.
Планується, що пілотну Hydrogen FPSO запустять до 2022 року, а повномасштабні комерційні операції на ній – до 2030 року.
«Концепція FPSO вже довгий час успішно працює в нафтовому секторі та секторі СПГ, тому, вважаємо, що нова установка буде сильним рішенням для виробництва також і водню. Hydrogen FPSO – це реальний проект з покращення екології і курсу на зменшення викидів», – відзначають в Корейському університеті моря і океану.
Планується, що в майбутньому буде розроблено проект подібної атомної установки.
На найближчі роки Hydrogen FPSO буде вдосконалюватися для внутрішнього використання, а в довгостроковій перспективі Південна Корея планує експортувати водень.
Як повідомлялося, в Австралії побудують гігантський завод з виробництва зеленого водню вартістю $100 млрд. На думку експетів, через 30 років зелений водень стане дешевшим за природний газ.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].