До Дня Незалежності: на Співочому відкрилась виставка квітів «У Всесвіті Марії Примаченко»
Новини компаній

До Дня Незалежності: на Співочому відкрилась виставка квітів «У Всесвіті Марії Примаченко»

Виставка триватиме до 19 вересня

Этот материал также доступен на русском языке
До Дня Незалежності: на Співочому відкрилась виставка квітів «У Всесвіті Марії Примаченко»

Сьогодні, 20 серпня в столичному парку Співоче відкрилася літня виставка квітів «У Всесвіті Марії Примаченко», яка присвячена ювілею Незалежності України. Парк прикрасили понад 300 тисяч літніх квітів, з яких були створені унікальні картини та 3d композиції за мотивами творчості української художниці Марії Примаченко. Міфічні звірі, дивовижні птахи, українські пейзажі, живі фігури та картини з квітів – все це можна побачити на виставці в сучасній інтерпретації.

Окремою родзинкою стали масштабні фігури українок в національних костюмах, які танцюють та рухаються за допомогою спеціальної аніматроніки. За словами організаторів, творчість відомої художниці вибрали за основу виставки не випадково:

«Нам важливо було не просто підготувати цікавий проект, але й внести свій вклад в популяризацію українського мистецтва. Обираючи тему для виставки, ми перебрали безліч варіантів – наша країна може похвалитися багатством національних символів і творчих людей. Але знаковим представником народної творчості була і залишається Марія Примаченко, тому свої композиції ми створювали надихаючись її роботами», – розповів організатор виставки Денис Погорєлко.

Виставка триватиме до 19 вересня. Придбати квитки можна на офіційному сайті парку Співоче або в касі у Центрального входу.

Коли: 20.08-19.09

Де: вул. Лаврська, 31

Вхід: платний

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті