Турецька лінія запускає контейнерний сервіс в Україну

Турецька лінія запускає контейнерний сервіс в Україну

На DP World TIS - Pivdennyi заходить турецька контейнерна лінія Akkon Lines

Турецька лінія запускає контейнерний сервіс в Україну
фото DP World TIS - Pivdennyi

Турецька контейнерна лінія Akkon Lines відкриває новий сервіс з Туреччини в Україну. Угода про співпрацю між DP World TIS Pivdennyi і Akkon Shipping була підписана 26 серпня 2021 року, повідомляєв своєму акаунті в Facebook контейнерний термінал порту Південний.

Перший захід судна на DP World TIS Pivdennyi очікується в першій декаді вересня.

«У партнерстві з турецькою контейнерною лінією ми будемо обслуговувати регулярний щотижневий Чорноморський сервіс Akkon Lines, який  забезпечить пряме та швидке сполучення між терміналом та турецькими портами Амбарлі та Гебзе. Більш короткі та гнучкі маршрути пришвидшуватимуть морську логістику між DP World TIS Pivdennyi  та Туреччиною та спрощуватимуть українському бізнесу вихід до  решти турецьких портів, зокрема, Гемліка, Мерсіна та Аліаги», – розповів Ігор Жигора,  генеральний директор  DP World TIS Pivdennyi.

Він наголосив, що це дозволить українським власникам вантажу отримати зручний доступ до середземноморських і північноафриканських ринків: румунської Констанци, іспанських Валенсії, Барселони і Кастельона, італійських Салерно і Генуї, туніських Сусса і Бізерте, алжирської Аннаба та ін.

Термінал продовжуватиме інвестувати у власні потужності, розвивати додаткові сервіси та мультимодальність, щоб пропонувати своїм клієнтам нові та ще більш якісні послуги, зазначив Ігор Жигора.

Нагадаємо, портовий оператор DP World завершив тестування багатоярусного складу на об'єкті, побудованому в порту Дубаї, що може створити революцію в перевалці контейнерів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті