МХП співпрацюватиме з «Укрпромінвест-Агро» у сфері соціальної відповідальності

МХП співпрацюватиме з «Укрпромінвест-Агро» у сфері соціальної відповідальності

11 вересня відбудеться перший спільний екозахід

Этот материал также доступен на русском языке
МХП співпрацюватиме з «Укрпромінвест-Агро» у сфері соціальної відповідальності
фото: mhp.com.ua

Вертикально-інтегрований холдинг МХП підписав меморандум про співпрацю з агропромисловою компанією «Укрпромінвест-Агро» у сфері корпоративної соціальної відповідальності. Як повідомляє МХП, метою меморандуму є співпраця у сфері сприяння регіонального розвитку громад на території присутності компаній, реалізація програм, спрямованих на розвиток людського капіталу, підтримку громадського здоров'я, збереження та відновлення екології, а також залучення інших громадських організацій, донорів та бізнес-партнерів.

Меморандум підписали заступник голови правління МХП з корпоративно-соціальної відповідальності Ігор Лещенко та директор департаменту земельних питань і комунікацій «Укрпромінвест-Агро» Яна Кавушевська.

«11 вересня проведемо спільний захід – екофест на території Гайсинської ОТГ Вінницької області. Ми об’єднаємо сусідні громади в команди й влаштуємо справжнє екосвято: ми відходимо від нудного збирання сміття і проводимо плоггінги. Плоггінг –   це поєднання екологічного та фітнес рухів, тобто ми й спортом займаємось (команди змагаються між собою), і робимо місце проживання чистішим. Буде і розважальна, і освітня складова, де ми розкажемо, як правильно утилізувати, сортувати сміття, як жити так, щоб якомога менше нашкодити планеті. Це один із проєктів, які ми реалізуємо в межах партнерства з компанією «Укрпромінвест-Агро». Та я впевнений, що їх буде безліч. Адже у нас подібні цінності, що сприяє досягненню великої мети – перетворити регіони в найкомфортніші місця для життя», – зазначив Ігор Лещенко.

«Переконана, що партнерство з МХП буде плідним і якісним. Сподіваюсь, до такої ініціативи приєднаються й інші соціально-відповідальні бізнеси – великі та не дуже. Адже, об’єднавшись, ми зможемо реалізовувати ще більш значущі проєкти, спрямовані на сталий розвиток  – як наших громад, так і нашої країни в цілому», – своєю чергою наголосила Яна Кавушевська.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті