Hyundai запустить мережу літаючих таксі в 65 містах

Hyundai запустить мережу літаючих таксі в 65 містах

Першу базу компанія збирається побудувати в британському місті Ковентрі

Hyundai запустить мережу літаючих таксі в 65 містах
Twitter Joseph Pisani @josephpisani

Південнокорейський виробник автомобілів Hyundai планує запустити мережу літаючих таксі в 65 містах США, Великобританії, Франції, Німеччини, Південної Кореї, Австралії, країн Скандинавії та Південно-Східної Азії в рамках співпраці з компанією Urban-Air Port, повідомляє birdinflight.com з посиланням на Bloomberg.

Першу базу для авто з технологією вертикального зльоту і посадки компанія збирається побудувати в британському місті Ковентрі на початку 2022 року.

Проект назвали Air-One. В Ковентрі також курсуватимуть дрони Malloy Aeronautics і SkyFarer, які дозволять компанії продемонструвати можливості доставки повітрям цінних вантажів, таких як охолоджені медичні препарати.

«Цей сектор стрімко розвивається, і ми знаємо, що майбутнє з електричними літаючими автомобілями і дронами в містах скоро стане реальністю. Однак цього не станеться, якщо у нас не буде необхідної інфраструктури на землі і в повітрі», – зазначає засновник Urban-Air Port Рікі Санду.

Після Ковентрі бази планують встановити в Лос-Анджелесі та Лондоні – в зоні торгового району Вест-Енд або фінансового центру Сіті. За п'ять років компанія збирається випустити 200 електричних літаючих автомобілів і доставити їх в різні точки світу.

Бази Hyundai можна використовувати як в густонаселених міських районах, так і в більш віддалених місцях, де зарядження електромобілів буде здійснюватися з використанням водневих паливних елементів.

Також стало відомо, що компанія Halo запуститьу двох країнах сервіс аеротаксі – в кожному по 100 літаючих машин.

Між тим NASA вперше звернуло увагу на аеротаксі: агентство тестуватимена безпеку Joby Aviation.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло