МХП реалізує соціальні ініціативи вчителів у межах премії Global Teacher Prize Ukraine

МХП реалізує соціальні ініціативи вчителів у межах премії Global Teacher Prize Ukraine

Компанія облаштувала Sky Park у Яготині та мотузковий парк у місті Сміла

Этот материал также доступен на русском языке
МХП реалізує соціальні ініціативи вчителів у межах премії Global Teacher Prize Ukraine
Фото: МХП

В межах щорічної національної премії для вчителів-агентів освітянських змін Global Teacher Prize Ukraine холдинг «МХП» заснував власну номінацію «Реалізація мрії вчителя». Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на пресслужбу «МХП».

«МХП системно інвестує у розвиток громад, впроваджуючи соціально значущі зміни в малих містах і селах України. Лише за 2020 рік МХП спрямував на КСВ понад 200 млн грн. Одним із напрямів діяльності фонду «МХП-Громаді», через який реалізується корпоративно-соціальна відповідальність МХП, є створення умов для саморозвитку населення в освітній, культурній, економічній та спортивній сферах. Вчителі – агенти змін у своїй місцевості. Діють, впроваджують, намагаються змінити життя на краще. Саме тому вже четвертий рік поспіль МХП підтримує міжнародну премію Global Teacher Prize Ukraine», – зазначив заступник голови правління МХП з корпоративно-соціальної відповідальності Ігор Лещенко.

Цього року у Яготині з’явився Sky Park, що є втіленням мрії вчительки Тетяни Лугіної, а у місті Сміла – мотузковий парк, який з’явився завдяки вчительці Наталії Голоднюк.

Тетяна Лугіна, що викладає у Яготинському НВК №3, щороку разом зі своїми учнями приєднується до всесвітньої акції «Зробимо планету чистою». А ще допомагає налагоджувати дружні відносини із сусідніми школами за допомогою різних літературних флешмобів. Вона хотіла, щоб у дітей та молоді були публічні простори для активного та здорового дозвілля. МХП реалізував цей давній задум – у Яготині облаштовано мотузковий парк.

«Мотузковий парк у Смілі та Sky Park у Яготині – це реальні приклади, коли проактивні вчителі своєю працею дбають про розвиток не лише учнів своєї школи, а й розвиток свого регіону в цілому», – поділилась керівник національної премії Global Teacher Prize Ukraine Ольга Нагорнюк.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті