«Укрексімбанк» скасував пресконференцію з журналістами

«Укрексімбанк» скасував пресконференцію з журналістами

Скасували у зв'язку з відстороненням голови банку Євгена Мецгера

«Укрексімбанк» скасував пресконференцію з журналістами
Фото: facebook.com/Ukrexim

«Укрексімбанк» скасував заплановану на шосте жовтня пресконференцію щодо офіційної позиції фінустанови стосовно нападу на журналістів «Схем». Про це у фейсбуці повідомила членкиня наглядової ради «Укрексімбанку» Вікторія Страхова.

«Шановні журналісти та всі зацікавлені особи у зв'язку з відстороненням пана Євгена Мецгера запланована Пресконференція щодо офіційної позиції АТ «Укрексімбанк» у ситуації з виданням «Радіо Свобода» скасовується», – йдеться у повідомленні.

Страхова додала, що найближчим часом Мецгер принесе свої вибачення журналістам.

Раніше голова «Укрексімбанку» склав повноваження на час розслідування після нападу на журналістів. Мецгер заявив, що його «надмірно емоційна реакція та нестримана поведінка стосовно журналістів не мають виправдання».

Під час запису інтерв’ю із головою правління «Укрексімбанку» Євгеном Мецгером на журналістів «Схем» скоїли напад.

Як повідомляється на сайті «Укрексімбанку», у діях журналіста «Схем» містилися ознаки протиправного заволодіння інформацією з обмеженим доступом.

Ведуча програми «Схеми» Наталія Седлецька повідомила, що видання не погоджувалося на формат off the record, у якому запевняла пресслужба банку.

Відео з нападом працівників «Укрексімбанку» на знімальну групу «Схем» відновлене. В ОП напередодні заявили, що очікують відсторонення Мецгера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті