Керівнику «Укрексімбанку» повідомили про нову підозру

Керівнику «Укрексімбанку» повідомили про нову підозру

Слідчі та процесуальні дії у кримінальному провадженні тривають

Керівнику 	«Укрексімбанку» повідомили про нову підозру
Голова «Укрексімбанку» Євген Мецгер
Фото: ukrgasbank.com

Відстороненому голові правління «Укрексімбанку» Євгену Мецгеру повідомили нову підозру у справі щодо перешкоджання роботі журналістів програми «Схеми». Про це повідомляє Київська міська прокуратура, речниця відомства Надія Максимець.

До перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ч. 1, 3 ст. 171 КК України) додано незаконне утримання людей (ч.ч. 1, 3 ст. 171, ч. 2 ст. 146  КК України). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Зазначається, що слідчі та процесуальні дії у кримінальному провадженні тривають. Досудове розслідування здійснюється Голосіївським управлінням поліції ГУ НП в м. Києві.

Нагадаємо: під час запису інтерв’ю із головою правління «Укрексімбанку» Євгеном Мецгером на журналістів «Схем» скоїли напад.

Як повідомлялося на сайті «Укрексімбанку», у діях журналіста «Схем» містилися ознаки протиправного заволодіння інформацією з обмеженим доступом. Ведуча програми «Схеми» Наталія Седлецька повідомила, що видання не погоджувалося на формат off the record, у якому запевняла пресслужба банку.

Згодом відео з нападом працівників «Укрексімбанку» на знімальну групу «Схем» відновили.

Уранці 6 жовтня Мецгер склав повноваження голови правління «Укрексімбанку» на час розслідування після нападу на журналістів, заявивши, що його «надмірно емоційна реакція та нестримана поведінка стосовно журналістів не мають виправдання».

Наглядова рада «Укрексімбанку» призначила Сергія Єрмакова тимчасовим головою правління.

7 жовтня Мецгеру вручили підозру.

Виявилося, що запитання журналістів «Схем», після якого співробітники «Укрексімбанку» напали на них, стосувалося $60 млн кредиту на купівлю ТРЦ Sky Mall у Києві бізнесменом Сергієм Брюховецьким. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті