АРМА розшукало активи на майже 12 млрд грн цього року
Відомство розшукало понад 13 000 одиниць майна

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) розшукало активів загальною вартістю близько 11,8 млрд грн за десять місяців 2021 року. Про це повідомляє пресслужба АРМА.
АРМА розшукало частки у статутних капіталах, цінні папери, грошові кошти та фінансові зобов'язання в результаті опрацювання 2605 звернень.
Крім того, Агентство розшукало маже 6 000 земельних ділянок, понад 4 000 об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, 831 одиниця автомобільного транспорту тощо. Всього відомство розшукало понад 13 000 одиниць майна.
Інформацію про розшукані активи Агентство надало правоохоронним органам, які в ході розслідування можуть накласти арешт на ці активи та передати їх в управління АРМА для збереження економічної вартості.
Нагадаємо: прокуратура передала АРМА понад 8 млн грн у справі Подільського мосту.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].