«Антонов» може побудувати п'ять літаків для Національного авіаперевізника

«Антонов» може побудувати п'ять літаків для Національного авіаперевізника

Підписання відповідних контрактів очікується у I-II кварталі 2022 року

«Антонов» може побудувати п'ять літаків для Національного авіаперевізника
Фото: unsplash.com

Що сталося. Міністерство інфраструктури хоче придбати п'ять літаків Ан-158 у ДП «Антонов» (входить до складу «Укроборонпрому») для Національного авіаперевізника Ukranian National Airlines (UNA).

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури у фейсбуці з посиланням на слова очільника міністерства Олександра Кубракова та генерального директора «Укроборонпрому» Юрія Гусєва.

Деталі. Підписання відповідних контрактів очікується у I-II кварталі 2022 року.

За словами Кубракова, для UNA, єдиним власником якої є держава, потрібні різні класи літаків. Для регіональних та середньомагістральних перевезень Мінінфраструктури розглядає Ан-158, який «ідеально підходить для перельотів в межах України».

Водночас Гусєв додав, що держпідприємство готове протягом наступних трьох років побудувати п'ять таких літаків на замовлення Мінінфраструктури та Національного авіаперевізника. При чому перший літак – першого ж року.

Бекграунд. Раніше президент Володимир Зеленський анонсував створення національного авіаперевізника. За його словами, UNA виконає свій перший рейс наступного року. Повністю сформувати флот держкомпанії планують до 2025 року.

Mind розповідав про те, чи доцільно створювати державного авіаперевізника та чому багато хто нарікає на його невчасність.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло